Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Muž obtěžoval mladou cestující v metru

Při jízdě metrem osahával ženu na hýždích a stehně, poté ji chytil za ruku a pozval na drink. Vše proti její vůli. Po jeho totožnosti teď pátrají policisté. Neznáte ho? 

Zážitek, na který se jen tak nezapomíná, zažila jedna z cestujících při jízdě metrem v pondělí 31. října na trase linky B ze Stodůlek na Zličín. Během jízdy si k ní na sedačku sedl neznámý muž, který ji bez okolků začal rukou osahávat na těle. Přes hýždě, pas a vnitřní stranu stehna ji následně chytil za ruku, aby si nemohla odsednout a pozval na drink s tím, že by mohla být legrace. Ženě se jeho chování nelíbilo a byla ráda, že vlak dorazil do cílové stanice, kde oba vystoupili. Zatímco poškozená odešla na policejní služebnu vše ohlásit, podezřelý se posadil a vyčkal na příjezd soupravy směrem do centra, do které nastoupil a odjel.

Případ je v tuto chvíli prověřován pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, přičemž policisté potřebují vyslechnout muže, který je zachycen na kamerových záznamu. Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158. Děkujeme.

Policisté by rádi vyslechli i svědkyni, které pravděpodobně celou událost viděla. Pokud ji poznáváte, kontaktujte prosím linku 158.

por. Mgr. Jan Rybanský – 10. listopad 2022

Díky medializaci celého případu jsme získali informace, na jejichž základě se nám podařilo muže ztotožnit. Následně bude předvolán a k věci vyslechnut. Děkujeme všem, kteří věnovali zprávě pozornost.

por. Jan Rybanský – 10. 11. 2022

vytisknout  e-mailem