Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Muž na kole nepřežil srážku s autem

NYMBURK/Jíkev - Okolnosti střetu osobního auta s mužem na jízdním kole prověřují nymburští kriminalisté. 

V úterý, krátce před šestou hodinou v podvečer, vyjížděli policisté, na základě oznámení Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje, k dopravní nehodě, která se stala v obci Jíkev na Nymbursku.

Na křižovatce došlo ke střetu osobního vozu Citroen Berlingo, které řídila 43letá řidička, s 66letým mužem, který jel na jízdním kole. Ten bohužel utrpěl velmi závažná zranění, kterým na místě nehody podlehl. Bohužel nepomohla ani okamžitá resuscitace muže ze strany svědků dopravní nehody, neúspěšné bylo i použití přístroje AED, který zraněnému muži přiložili policisté, kteří jako první přijeli na místo.01

Šetřením dopravní nehody se zabývají kriminalisté z Územního odboru Nymburk, kteří budou zjišťovat jak okolnosti a děj dopravní nehody, tak i míru možného zavinění ze strany jednotlivých účastníků nehody. U řidičky provedli dopravní policisté přímo na místě orientační dechovou zkoušku, její výsledek byl negativní. V rámci šetření nařídili kriminalisté u zemřelého muže soudní pitvu ke zjištění přesné příčiny smrti.

Dopravní nehodu dokumentovali policisté pomocí dronu.


mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje
31. srpna 2022

vytisknout  e-mailem