Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Muž a žena vykradli dům

DĚČÍNSKO - Dvojice se bude zodpovídat z přečinu krádeže; Řídil se zákazem a pod vlivem drog... 

Muž a žena vykradli dům

     Policisté dopadli pachatele krádeže, ke které došlo začátkem dubna v katastru Rumburku. Dvaačtyřicetiletá žena a 36letý muž jsou podezřelí, že se vloupali do domu v rekonstrukci, kde odcizili různé nářadí a stavební materiál v celkové hodnotě přes devadesát tisíc korun. Oba už si převzali sdělení podezření z přečinu krádeže, vyšetřováni jsou na svobodě.

Řídil se zákazem a pod vlivem drog

     Z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání je podezřelý 31letý muž, kterého v Děčíně zastavila policejní hlídka. Při lustraci policisté zjistili, že má děčínským magistrátem uložen trest zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel. Navíc měl pozitivní orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle, pokud případ skončí u soudu, hrozí muži až dva roky za mřížemi.

Vloupání do chatky

     Z přečinu krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se ve Šluknově vloupal do zahradní chatky. Odcizil z ní různé nářadí, škoda byla vyčíslena na téměř patnáct tisíc korun. Policisté nyní po odcizených věcech i pachateli, kterému hrozí až dvouleté vězení, pátrají.

Vykradená dílna

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Krásné Lípě vloupal do dílny na neoploceném pozemku. Odnesl si hifi věž, škoda byla vyčíslena na pět tisíc korun, zloději hrozí v případě dopadení trestní stíhání pro přečin krádeže.

17. května 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem