Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Motorkář utrpěl těžké zranění

VSETÍNSKO: Včera odpoledne se střetlo osobní auto s motorkou. 

Včera odpoledne došlo ve Valašském Meziříčí ke střetu osobního auta a motorky. Řidič na motorce utrpěl těžké zranění a jeho spolujezdkyně lehké. Oba skončili v nemocnici.

Dopravní policisté a kriminalisté nadále shromažďují informace o včerejší vážné dopravní nehodě, která se stala ve Valašském Meziříčí. Pět minut před půl čtvrtou odpoledne jela pětadvacetiletá řidička Škody Fabia po ulici Vsetínská od centra a odbočovala vlevo na ulici Šafaříkova. V této chvíli jel z opačného směru přímo šestačtyřicetiletý motorkář s devatenáctiletou spolujezdkyní. Motorkář využíval pro jízdu odbočovacího pruhu. V prostoru křižovatky došlo ke střetu Fabie s motorkou Harley-Davidson a pádu motocyklu. Při střetu řidič motorky utrpěl těžké zranění a jeho spolujezdkyně lehké. Oba byli převezeni do nemocnice.

Policisté provedli u řidičky z Olomoucka i u motorkáře z okresu Nový Jičín dechové zkoušky. Obě byly negativní. Předběžná škoda činí na obou vozidlech shodně padesát tisíc korun. Policisté nadále zjišťují míru zavinění této dopravní nehody.

13. července 2017, por. Bc. Vladislav Malcharczik

Odkazy do noveho okna

Nehoda (1)

Nehoda (1) 

Detailní náhled

Nehoda (2)

Nehoda (2) 

Detailní náhled

Nehoda (3)

Nehoda (3) 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem