Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Motorkář se střetl s náklaďákem

PRAHA VENKOV-JIH - Hledáme svědky dopravní nehody, ke které došlo v dopoledních hodinách v sobotu 24. října loňského roku v Louňovicích na okrese Praha-východ. 

K nehodě se zraněním do ulice Kutnohorská vyjížděli policisté ze skupiny dopravních nehod krátce po půl deváté hodině ranní. Čtyřiačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla, jedoucí po silnici č. I/2 ve směru na obec Mukařov, se při odbočování vlevo střetl s předjíždějícím motocyklem. Padesátiletý motorkář si po střetu a při následném pádu s motocyklem na levý bok způsobil vážné zranění, se kterým byl transportován sanitním vozidlem z místa nehody do pražské nemocnice k ošetření.

Dopravní policisté se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky této loňské říjnové dopravní nehody, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k průběhu nehody. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 458, 974 882 451 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

nprap. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
10. května 2016

Odkazy do noveho okna

Louňovice situační pohled detail

Louňovice situační pohled detail 

Detailní náhled

Louňovice situační pohled č. 1

Louňovice situační pohled č. 1 

Detailní náhled

Louňovice situační pohled č. 2

Louňovice situační pohled č. 2 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem