Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Motocyklista zavinil havárii fiatu

ČESKOLIPSKO - Po jeho totožnosti nyní pátráme. 

V sobotu 24. července krátce po osmé hodině ráno projížděla čtyřicetiletá řidička vozidla Fiat Doblo po silnici I/9 ve směru od Jestřebí na Prahu, když se zhruba dvě stě metrů za jestřebskou křižovatkou na rovném úseku v jejím jízdním pruhu objevil motocyklista, který tu přes podélnou souvislou čáru předjížděl kolonu vozidel a přitom vybočil do protisměru. 

Řidička fiatu ve snaze vyhnout se čelnímu střetu strhla řízení vpravo, kde se vozidlo při sjetí do příkopu převrátilo přes střechu na kola a následně se vymrštilo zpět na silnici. Ačkoliv řidička na sobě po tomto kotrmelci žádné viditelné zranění neměla, trpí nyní bolestmi, které si vyžádaly vystavení pracovní neschopnosti. Spolu s ní cestovali ve voze její dva lovečtí psi plemene ohař krátkosrstý, kteří havárii přežili bez újmy na zdraví. 2

Po neznámém motocyklistovi, který vjel do její jízdní dráhy, nyní pátráme. Podle svědka, který ženě poskytl po nehodě pomoc, by nehodovou událost mohli  vidět zejména dva řidiči, a to řidič světlého BMW X5 a řidič světlého passatu, kteří jeli v koloně od Prahy k jestřebské křižovatce a byli motocyklistou předjížděni. Uvítáme každé svědectví, které povede k vypátrání motocyklisty a současně vyzýváme i samotného motorkáře k tomu, aby se nám přihlásil a podal nám ke své jízdě vysvětlení. Informace přijímá naše známá tísňová linka 158.

30. 7. 2021
por. Bc. Ivana Baláková
tisková mluvčí KŘP Libereckého kraje

vytisknout  e-mailem