Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Mistrovství v policejním víceboji Plzeňského kraje 2018

DOMAŽLICE – Vítězové postupují do celostátního kola, budeme našim policistům držet palce!

Domažlické školní policejní středisko hostilo ve dnech 22. – 23. května 2018 dvaatřicet policistů a policistek Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, kteří se zde sešli, aby změřili síly v postupovém kole mistrovství v policejním víceboji. Soutěžili ve čtyřech disciplínách, kterými byly zdolání překážkové dráhy, orientační běh, střelba ze ztížených podmínek a plavání v obleku, přičemž policisté i policistky museli vyzvednout předmět ze dna bazénu. V policejním víceboji soutěžili jednotlivci i smíšená družstva.
     V kategorii Muži do 30 let se na prvním místě umístil Ondřej Janeček z Územního odboru Klatovy, na druhém místě Michal Jandoš zÚzemního odboru Plzeň - venkov a na třetím místě domažlický Martin Hess.
     V kategorii Muži od 30 let do 40 let zvítězil domažlický policista Vladimír Beránek, na druhém místě Vladislav Stach z Klatov a na třetí příčce Radek Hoblík z Rokycan.
     Mezi muži nad 40 let byl nejúspěšnější Marek Melíšek z klatovského územního odboru, na druhém místě se umístil Jiří Švarc zÚzemního odboru Plzeň - venkov a na třetím místě Petr Šmíd reprezentující Územní odbor Domažlice.
     Ženy soupeřily bez rozdílu věku, nejlepší výkon předvedla policistka Územního odboru Plzeň - venkov Patricia Procházková a zaslouženě tak získala první místo. Druhou příčku obsadila instruktorka domažlického Školního policejního střediska Michaela Wiesnerová a na třetím místě se umístila Kristina Bendová z Městského ředitelství Plzeň.
     Na prvním místě mezi družstvy se umístilo družstvo policistů z územního odboru Klatovy, na druhém místě policisté z Plzně - venkova a na třetím místě družstvo z Rokycan.
     Vítězové tak postupují do celostátního kola. Budeme všem policistům Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje držet palce, aby dosáhli v republikovém kole stejně dobrých výsledkům jako v kole krajském!