Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Mistrovství v ledním hokeji

Tým východočeských hokejistů zaznamenal další úspěch

Tým východočeských hokejistů zaznamenal další skvělý úspěch při reprezentaci Královéhradeckého a Pardubického krajského ředitelství. Ve dnech 12. – 13. listopadu 2010 obhájili loňské druhé místo na MISTROVSTVÍ UNITOPU ČR 2010 V LEDNÍM HOKEJI, jehož pořadatelství se letos ujalo kromě Unie tělovýchovných organizací PČR, Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje a SKP České Budějovice. Turnaj se konal v hlavní hale zimním stadionu „Budvar Areny“ v Českých Budějovicích.
Ze všech zúčastněných týmů, jejichž hráči bojovali o každý gól, byli nakonec nejlepší hokejisté z Krajského ředitelství hl. m. Prahy, na druhém místě se umístili naši reprezentanti a třetí skončili policisté Jihočeského krajského ředitelství.