Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Mistrovství UNITOP ve florbale

KRAJ - Naši borci získali bronzové medaile.

pohár.jpgpohár.jpgSkvělým  3. místem zakončili policisté reprezentující Sportovní klub Policie Pardubice sportovní zápolení na VII. ročníku turnaje ředitele Ředitelství služby cizinecké policie ve florbale v rámci seriálu Mistrovství UNITOP ČR, které letos probíhalo ve sportovním areálu HAMR – Sport a.s. v pražském Braníku.

Po loňském turnaji konaném 4. listopadu 2017 v Praze – Holešově, kde se umístili na čtvrtém místě, vložili naši pardubičtí sportovci do tréninků a příprav na letošní turnaj opět maximum svých sil a tyto jejich investice se vyplatily.

Ziskem z letošního sportovního zápolení byl nejen fascinující sportovní pocit, ale také zážitek ze získaného umístění na stupni vítězů. Naši borci byli odměněni bronzovými medailemi a překrásným pohárem.