Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Mistrovství Policie ČR v policejním víceboji 2012

Již 7. ročník v Domažlicích

Ve dnech 9. – 11. května 2012 se ve školním policejním středisku Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje v Domažlicích uskutečnilo Policejní mistrovství České republiky 2012 v policejním víceboji. Akci pořádalo ve vzájemné spolupráci Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, odbor vzdělávání Policejního prezidia České republiky, Centrum sportu ministerstva vnitra, Unie tělovýchovných organizací Policie České republiky a Sportovní klub policie školního policejního střediska Domažlice. Policejní víceboj je soutěž jednotlivců a čtyřčlenných družstev, zúčastnilo se celkem 47 policistů a policistek, soutěžilo osm kompletních družstev. Soutěžící byli rozděleni do věkových kategorií muži do 30 let, muži 30 až 40 let a muži nad 40 let, ženy bez rozdílu věku. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách, a to překážková dráha, plavání, praktická střelba a policejní kros. Mimo bazén museli být policisté předpisově vystrojeni a vyzbrojeni.
     První místo mezi ženami obsadila Lenka Trčová, druhé místo Simona Jiřičková a třetí místo Marcela Hloušková. V kategorii mužů nad čtyřicet let se na prvním místě umístil Jan Materna, na druhém místě Pavel Dvořák a na třetím místě Pavel Krejčík. Kategorii mužů 30 až 40 let vyhrál Martin Dudešek, na druhém místě se umístil Karel Findrik a třetí skončil Jan Grmolenský. Na prvním místě mezi muži do 30 let se umístil Jindřich Drahoš, na druhém místě Aleš Mikulovský a třetí místo zaujal Bohumil Švajda. Vítězem Policejního mistrovství České republiky v policejním víceboji se stalo družstvo Hlavního města Prahy ve složení Leníková, Materna, Drahoš, Findrik, na druhém místě se umístilo družstvo Olomouckého kraje ve složení Hloušková, Vaňhara, Grmolenský a Hrabovský a třetí místo obsadilo družstvo Ústeckého kraje ve složení Šebestová, Krejčík, Dragoun a Lazicius.
     Mistrovství Policie České republiky v policejním víceboji 2012 bylo mediálně prezentováno v Domažlickém deníku: