Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Město Habartov řeklo STOP výherním hracím automatům

SOKOLOVSKO – V Habartově už na žádný veřejný nenarazíte. 

Habartovští policisté spolu ze zastupitelstvem města vyšli společnou cestou a společnými silami bojují proti kriminalitě spojené s hazardní hrou na výherních automatech. Na základě stížností občanů, které policie obdržela, se policie zapojila do řešení tohoto problému. Výsledkem společného jednání bylo úplné zrušení výherních automatů ve městě Habartov. Zrušení bude platit na základě obecně závazné vyhlášky od 1. 1. 2019. Město tím chce bojovat proti hazardním hráčům, kteří se v mnoha případech dopouštějí přestupků a trestných činů, aby vůbec na jejich hru měli finance. Není tomu tak dlouho, kdy se díky této oblíbené hazardní hře habartovská policie zabývala případem okradené řidičky vozidla PPL. Muž, který se měl činu dopustit, policistům přiznal, že finanční částku přesahující 70 tisíc korun prohrál v automatech.

Více informací o případu najdete zde: http://www.policie.cz/clanek/ukradl-penezenku-se-70-000-kc-z-vozidla.aspx
 
Jsme rádi, že návštěvníky, při návštěvě své oblíbené restaurace v Habartově, nebude od nového roku lákat hraní na výherních automatech.
Město tímto rozhodnutím sice přijde o část finanční prostředků, ale věříme, že jim toto rozhodnutí pomůže ke klidnějšímu životu ve městě a i nadále budou pokračovat v preventivních projektech
 
nprap. Bc. Soňa Hergezelová
16. 5. 2018

vytisknout  e-mailem