Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

MÁŠ NA TO? - FINÁLE

ZLÍNSKÝ KRAJ: Celkovým vítězem se stal tým z Holešova. 

Vítězem celokrajského finále sportovně zaměřeného projektu Krajského ředitelství policie Zlínského kraje „Máš na to?“ se v úterý stalo družstvo Vyšší policejní školy a střední policejní školy Ministerstva vnitra v Holešově.
Po úvodním slovu krajského policejního ředitele, plk. JUDr. Jaromíra Tkadlečka, začal v hale Střední průmyslové školy Zlín přímý souboj mezi týmy, které v uplynulých týdnech postoupily z jednotlivých okresních kol. V napínavém klání, ve kterém byly rozhodující body získané ve fyzické části soutěže, dosáhli všichni skvělých sportovních výkonů. Bezesporu zajímavé však byly i disciplíny zaměřené na týmovou spolupráci, do kterých se aktivně zapojili i přítomní novináři. Velkou podporou a zároveň motivací byly studentům i fotbalisté prvoligového týmu FC Fastav Zlín. Tváří projektu byl manager tohoto klubu a bývalý fotbalový reprezentant Zdeněk Grygera.
Velkou motivací k co nejlepšímu výkonu byla i charitativní část projektu, neboť během ní všichni soutěžící automaticky navyšovali částku věnovanou společností McDonald‘s, v zastoupení pana Petra Štefka, organizaci Korunka Luhačovice, kterou reprezentovala ředitelka společnosti paní Veronika Záhorská a ambasador Korunky Luhačovice herec Alois Náhlovský. Celkem studenti provedli více než 1200 předpisových kliků, což znamenalo finanční příspěvek ve výši 12 060 Kč na podporu potřebných dětí.
Kromě samotné soutěže probíhal v okolí sportovní haly i doprovodný program. Návštěvníci si mohli vyzkoušet mimo jiné i otáčivý trenažer simulující dopravní nehodu či mototrenažer ve stánku organizace BESIP. Během dopoledne se v hale uskutečnila i názorná ukázka funkčnosti airbagů pro motorkáře, do které se aktivně zapojil i komik Alois Náhlovský.
Všem soutěžícím gratulujeme ke skvělým sportovním výkonům, kterými by mimochodem splnili jednu z podmínek přijetí do služebního poměru k Policii ČR.
Děkujeme všem partnerům, kteří se na realizaci projektu podíleli a zvláštní poděkování patří řediteli Střední průmyslové školy Zlín, panu Ing. Radomíru Nedbalovi, za poskytnutí prostor a bezchybnou součinnost při přípravě finálového kola.


KONEČNÉ POŘADÍ:

  1. Vyšší policejní škola a střední policejní škola MV v Holešově
  2. Střední průmyslová škola Zlín
  3. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
  4. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město


Do soutěže se zapojili i fotbalisté FC Fastav Zlín – Tomáš Hájek, Lukáš Holík, Josef Hnaníček a Lukáš Pazdera a novináři – Josef Kvasnička, Jana Zavadilová, Jan Čada a Martin Ševčík.

finálefinále

20. října 2016, nprap. Petr Jaroš

vytisknout  e-mailem