Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Máš na to!

BRNO: Známe vítěze finálového kola soutěže.

vitez.jpgvitez.jpgDnes 25.10.2018 proběhlo v areálu SKP Kometa Brno pod záštitou policejního prezidenta, hejtmana JmK, Krajského ředitelství policie Jmk, Sportovního klubu policie Kometa a ředitele divize Morava Zdravotní pojišťovny MV ČR moravské finálové kolo vítězných tříčlenných týmů studentů středních škol o putovní pohár Krajského ředitele policie Jihomoravského kraje „Máš na to“. Celkem patnáct týmů z Jihomoravského kraje, Olomouckého kraje a z kraje Vysočina se utkalo v třech soutěžních disciplínách. Mimo plnění dopravního testu a fyzických prověrek, které musí splnit i uchazeči hlásící se do služebního poměru, dnes byla novinkou disciplína, ve které se ověřovaly znalosti soutěžících v orientaci na místě činu. Mezi jednotlivými soutěžními disciplínami měli studenti možnost shlédnout ukázky policejní práce.

První příčku obsadili zástupci Střední zdravotnické školy Hranice, na druhém místě se umístili zástupci Střední školy André Citroëna Boskovice, třetí pak byli studenti Bezpečnostně právní akademie Brno.