Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Majitel našel svůj zaparkovaný vůz nabouraný

POSTŘEKOV - Řidič, který dopravní nehodu způsobil, z místa ujel, aniž by kontaktoval majitele poškozeného automobilu a poskytl mu zákonnou součinnost. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo v blíže nezjištěné době od 20:30 hodin dne 12. května 2019 do 05:45 hodin dne 13. května 2019 v obci Postřekov na parkovišti u fotbalového hřiště. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil zaparkovaný osobní automobil tovární značky Ford Focus. Po střetu nezastavil na místě dopravní nehody, nespolupracoval při zjišťování skutkového stavu, nesepsal s majitelem poškozeného vozidla společný záznam o dopravní nehodě a z místa dopravní nehody ujel. Škoda na vozidle Ford Focus byla vyčíslena na 10 tisíc korun.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
15. května 2019

Odkazy do noveho okna

Dopravní nehoda s újezdem - Postřekov

Dopravní nehoda s újezdem - Postřekov 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem