Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Lupič zaútočil na obsluhu benzínky

Čerpadláře stojícího za pultem v prodejně napadl zezadu kovovou tyčí.  

     Útok brutálního lupiče muž obsluhující na benzinovém čerpadle v Mladé Boleslavi Na Hejmánce přežil bez vážnější újmy a drzého lupiče zahnal na útěk. Zatím nezjištěný pachatel přišel v poslední červnovou sobotu krátce po šesté ráno do prodejny benzinového čerpadla. V chladícím boxu si vzal plechovku piva a jako běžný zákazník přešel k pultu s pokladnou. Obsluhu požádal ještě o cigarety.
     V okamžiku, kdy se k němu obsluhující muž otočil zády, lupič vytáhl kovovou tyč, pravděpodobně kovový držák od okapů a vší silou se snažil prodavače opakovaně udeřit do hlavy. Prodávajícímu se podařilo alespoň z části útoku uhnout a naopak na lupiče v sebeobraně zaútočil. Pachatel se zřejmě zalekl a z prodejny utekl směrem do města aniž by cokoli uloupil. Prodávající naštěstí utrpěl jen lehčí zranění.
     Kriminalisté pátrají po asi dvaceti až pětadvacetiletém mladíkovi, hubené asi 180 cm vysoké postavy. Mladík byl značně bledý, v obličeji výrazně pohublý. Má pravděpodobně zelené oči a krátké světlé vlasy. Na sobě měl šedou mikinu s kapucí a tmavě modré plátěné kalhoty, takzvané „skejtové“.
Jakékoli informace k podezřelému mladíkovi, který se v sobotu 27.června v ranních hodinách pohyboval v okolí benzinového čerpadla v Mladé Boleslavi Na Hejtmánce, můžete podat na kterékoli policejní služebně nebo přímo na Službě kriminální policie a vyšetřování v Mladé Boleslavi telefon 974 877 426 nebo na lince 158.
Muž podezřelý z loupežeMuž podezřelý z loupeže

vytisknout  e-mailem