Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Lupič si odnesl od Kauflandu celou tržbu

KRAJ-U Kauflandu v Náchodě přepadl neznámý pachatel pracovníka bezpečnostní agentury a odcizil mu tržbu  

Včera 15.11.2012 krátce po 19. hodině v Náchodě u obchodního domu Kaufland v Polské ulici těsně před hranicí s Polskem přepadl dosud neznámý pachatel pracovníka bezpečnostní agentury a odcizil mu tržbu, pro kterou do obchodu přijel.
Podle dostupných informací si pachatel zřejmě vytipoval přesnou dobu, kdy je svoz peněz prováděn a počkal u vchodu pro zaměstnance na muže odnášejícího tržbu do auta. Zde ho fyzicky napadl, povalil  na zem a po té, co se o kufřík s tržbou chvíli přetahovali, mu ho z ruky vytrhl a utíkal s ním směrem k řece Metuji. Policejní pes vyznačil cestu zhruba 200 metrů dlouhou, která končí ulicí U Starých lázní. Jedna z možných vyšetřovacích verzí je, že odtud mohl pachatel nebo pachatelé odjet přistaveným motorovým vozidlem.
Přepadený pracovník bezpečnostní agentury uvedl, že útočník byl zhruba 175 cm vysoké, štíhlejší a zřejmě sportovní postavy. Podle pohybů by se mohlo jednat o osobu fyzicky zdatnou, mladšího věku. Oblečený byl celý v tmavém, na hlavě měl kapuci a přes obličej tmavý šátek. Po celou dobu přepadení muž nepromluvil ani slovo.
Kriminalisté v tuto chvíli na případu intenzivně pracují, zajišťují a vyhodnocují veškeré stopy, nicméně v této souvislosti žádáme i veřejnost o jakoukoliv informaci týkající se jak osoby pachatele, tak všech okolností související s tímto loupežným přepadením, a to na linku 158.

mjr. Mgr. Ivana Ježková
16.11.2012, 10:00

vytisknout  e-mailem