Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Lup nechal na ulici

MOST - Lekl se přijíždějícího vozidla; Nechala kabelku v autě, přišla o ni během pár minut. 

Hamerští policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže 34letému muži z obce na Litvínovsku Ten měl vniknout do uzamčeného objektu, odkud odcizil dvoje dětské zimní brusle a pletenou bundu. Lup si dal do batohu. Batoh i s věcmi a kolo nechal stát v pozdně noční době u jiného objektu, když spatřil přijíždějící vozidlo a z místa utekl.  Strážníci odložené věci  našli  a předali je policistům z obvodního oddělení v Hamru. Ti šetřením zjistili, komu věci patří i to, že brusle a oděv byly odcizeny ze skladu. Muži hrozí až tříletý trest odnětí svobody za tento čin, již v minulosti byl za krádež odsouzen.

Bývalému příteli poškrábala auto
Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu poškození cizí věci 24letou ženu z Mostu. Ta měla v nočních hodinách na sídlišti Výsluní v Mostě poškodit zaparkované motorové vozidlo tovární značky Renault. U auta poškrábala klíčem celkem šest částí karoserie. Svým jednáním způsobila poškozenému majiteli škodu ve výši 39 000 korun. Obviněná žena vůz poškodila úmyslně, neboť vozidlo patří jejímu bývalému příteli.

autě nechala tašku, lapka ji ukradl
Jen deset minut nepřítomnosti řidičky stačilo neznámému pachateli, aby vnikl do zaparkovaného vozidla, a ukradl z něj tašku. Lapka kradl v Hamru na Litvínovsku v dopoledních hodinách a do vozidla se dostal za použití násilí. Poškozená tak přišla i o osobní doklady, platební kartu a peněženku s finanční hotovostí. Utrpěla škodu ve výši 4 000 korun. Další škoda vznikla na poškozeném vozidle. Případ šetří hamerští policisté.

nprap. Ludmila Světláková

Most 10. listopadu 2017

vytisknout  e-mailem