Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Loupežné přepadení zlatnictví v Karlových Varech

KARLOVARSKO – Kriminalisté v současné době usilovně pracují na celém případu. 

Aktualizace k 23. 1. 2019

Obracíme se veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání po neznámém pachateli, který měl v pondělí dne 21. ledna přepadnout zlatnictví v Karlových Varech a odnést si odtud finanční hotovost v řádu několika desítek tisíc korun.

K popisu pachatele lze uvést, že se jedná o muže 180 cm vysoké štíhlé postavy. Měl vousy tzv. bíbra a mluvil česky bez přízvuku či vady řeči. Na hlavě měl pletenou čepici černé barvy, přes kterou měl přetaženou kapuci od mikiny též černé barvy. Dále měl na sobě ¾ kabát šedivé barvy, u kterého měl zvednutý límec a modré džíny.

nprap. Kateřina Krejčí
23. 1. 2019

V pondělí dne 21. ledna došlo kolem 17. hodiny k loupežnému přepadení zlatnictví v Karlových Varech.  Neznámý pachatel přišel maskovaný do prodejny a pod hrozbou zbraně požadoval po obsluhujících prodavačkách peníze. Poté z místa i s odcizenými penězi utekl.

V současné době kriminalisté usilovně pracují na celém případu a dopadení pachatele. Ve věci byli zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu Loupež. Vzhledem k tomu, že je případ na samém počátku prověřování, nemůžeme prozatím poskytovat bližší informace.

nprap. Kateřina Krejčí
22. 1. 2019

vytisknout  e-mailem