Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Loupežné přepadení ve Slaném

KLADENSKO – Zloděj fyzicky zaútočil na muže a poté ho oloupil. 

Policisté obvodního oddělení ve Slaném přijali v úterý 11. června 2019 po čtvrté hodině oznámení od poškozeného třiadvacetiletého muže, který byl ve Slaném přepaden.

V brzkých ranních hodinách v časovém rozmezí od 03.00 do 04.00 hodin byl muž při procházení Ouvalovou ulicí ve Slaném nedaleko obchodního domu přepaden neznámý mužem.  Pachatel nejprve zaútočil na muže zezadu a následkem tohoto fyzického útoku ho srazil na zem. Poté útočník začal muže svlékat a odcizil mu značkový nátělník,  peněženku s finanční hotovostí, platební kartu a doklady. Po tomto útoku pachatel z místa činu utekl.  Poškozený muž zavolal svého otce a snažili se společně zloděje vyhledat, což se jim nepodařilo a přepadení oznámili na policejní služebnu.

Poškozený muž byl na základě fyzického útoku zraněn, neboť mu při pádu na zem byly způsobeny odřeniny na dolních i horních končetinách. Pachatel svým protiprávním jednáním způsobil poškozenému muži škodu odcizením ve výši 4 500,-Kč.

Slánští policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu loupeže a po pachateli pátrají.

Policie vyzývá občany, pokud v inkriminovanou dobu spatřili podezřelou osobu, která se v těchto místech v Ouvalově ulici ve Slaném pohybovala, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při dopadení pachatele.

nprap. Jana Šteinerová

tisková mluvčí

P ČR  Kladno

12. června 2019

vytisknout  e-mailem