Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Loupežné přepadení

Dnes dopoledne došlo k přepadení pobočky České pošty v Hradištku 

     Dnes 15. června krátce před jedenáctou hodinou dopoledne došlo v obci Hradištko k přepadení pobočky České pošty. Muž vešel do pobočky, kde v tu chvíli byla pouze pracovnice pošty. Byl agresivní a křičel na ni, aby mu vydala klíče  od trezoru. Přitom na ženu mířil krátkou černou zbraní, kterou ji držel u spánku. Žena ze strachu klíče vydala a muž si z trezoru odnesl finanční hotovost. Ta činila několik desítek tisíc korun. Poté z pobočky utekl a běžel směrem na Pikovice. Náhodný svědek se za pachatelem vydal, ale nepodařilo se mu bohužel muže zadržet. Pracovnice byla ještě dlouho po přepadení ve velkém šoku. K jejímu zranění naštěstí nedošlo.

POPIS PACHATELE: zdánlivý věk 35 - 40 let, asi 170 cm vysoký, přes obličej měl šedý šátek a na očích tmavé brýle. Na hlavě měl muž modrou kšiltovku a na sobě světlou bundu. Mluvil česky bez přízvuku.

Policisté Prahy venkov - JIH žádají všechny, kdo mohou podat jakékoli informace o pachateli nebo  informace k celé této události, aby tak neprodleně učinili na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližším obvodním oddělení policie.

vytisknout  e-mailem