Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Loupež v supermarketu

Kriminalisté pátrají po dosud neznámém lupiči z hostivařského supermarketu 

Dosud neznámý maskovaný pachatel vstoupil kolem 20:45 hod. do supermarketu v Bratislavské ulici a pod pohrůžkou namířené střelné zbraně si vynutil od pokladní vydání finanční hotovosti ve výši několika tisíc korun. S kořistí v igelitové tašce po té utekl neznámo kam. Přepadená žena zalarmovala tísňovou linku 158 a operátorovi předala zevrubný popis pachatele. Po lupiči tak začaly okamžitě pátrat nejbližší policejní hlídky i speciálně vycvičený pes, avšak bezúspěšně. 

Případ si na místě převzala výjezdová skupina kriminalistů, která zajistila veškeré upotřebitelné stopy i kamerové záznamy. Jejich vyhodnocením vyšetřovatelé posléze zjistili přesný průběh loupeže a mají k dispozici popis pachatele, po jehož identitě dále pátrají.

Popis hledaného:

  • muž ve věku 20-25 let, vysoký cca 160-165 centimetrů, štíhlé postavy, hovořící česky
  • tmavé kalhoty, tmavá bunda s kapucí, sportovní obuv, tmavé rukavice, v obličeji maskován šálou

V této souvislosti se kriminalisté nyní obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Uvítají jakékoli svědectví občanů, kteří mohli muže na záběrech potkat před samotnou loupeží nebo bezprostředně po ní. Svědci i další občané, kteří chtějí vyšetřovatelům pomoci s identifikací pachatele, mohou volat operátorům tísňové linky Policie ČR 158.

mjr. Mgr. Andrea Zoulová - 8. února 2019

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem