Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Loupež - aktualizace

Kriminalisté hledají muže podezřelého z loupeže. 

Kriminalisté pátrají po muži, který je podezřelý z loupeže v Michelské ulici v Praze 4. Podle oznamovatele k němu přistoupil a vyhrožoval mu, že ho zbije, jestli mu nedá všechno co má u sebe. Poškozený před ním chvíli ustupoval, což zachytily kamery a následně mu ze strachu o své zdraví vydal mobilní telefon v hodnotě 4000 korun.

Podezřelý byl asi 2 metry vysoké hubené postavy, ve věku okolo 20 let, mluvil česky a byl tmavší pleti.  Na sobě měl černé džíny, hnědou mikinu, černou kšiltovku a u sebe malou taštičku černé barvy.

Podezřelý byl ve společnosti dívky, která je také zachycena na záběrech. Jestliže je někdo poznává, ať se ozve na linku 158.

Případ se stal 9. srpna a je prověřovaný pro podezření z trestného činu loupež, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

kpt. Jan Daněk – 16. 9. 2021

Aktualizace: Po zveřejnění případu jsme získali několik poznatků ohledně totožnosti hledaného muže i dívky. Dvacetiletého podezřelého kriminalisté následně zadrželi a zahájili s ním trestní stíhání pro trestný čin loupež.

Děkujeme všem za spolupráci pří zveřejnění případu!

kpt. Jan Daněk – 24. 9. 2021

vytisknout  e-mailem