Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Linka 158

Policie nestojí o latentní kriminalitu.  

Jedním z hlavních pilířů Okresního ředitelství Policie České republiky v Kolíně je poskytovat kvalitní servis našim občanům
 
Okresní ředitelství Policie České republiky v Kolíně má od 1.května 2008 dva nové zástupce ve vedení a to radu pplk. Mgr. Dušana Žďárského – zástupce pro uniformovanou policii a radu pplk. Mgr. Jiřího Fejfara – zástupce pro trestní řízení. Jednou z hlavních priorit kolínské policie je docílit, co největší spolupráce všech policejních složek s představiteli samospráv, občany, obecní policií a dalšími státními a soukromými subjekty. Využití nových metod práce policie na bázi spolupráce s veřejností, jakož i postupné naplňování početních stavů policistů vytvoří podmínky a pomůže přispět výrazným způsobem ke zlepšení bezpečnostní situace.
 
Policie nestojí o latentní kriminalitu.
 
Občan, který věc neoznámí, znemožní policii protiprávní jednání řádně prošetřit a případně zjistit pachatele.Úkolem policie je především chránit bezpečnost a pořádek ve společnosti, prosazovat zákonnost, chránit práva a svobody osob, preventivně působit proti trestné a jiné protiprávní činnosti a potírat ji, usilovat o trvalou podporu a důvěru veřejnosti. Tímto bychom chtěli apelovat na občany, v případě, že dochází k nějakému protiprávnímu jednání zavolejte na bezplatnou linku 158, která je svedena na operační středisko v Kolíně, kde operační důstojník zajistí výjezd příslušníků obvodních oddělení na místo události. Obvodní oddělení služby pořádkové policie jsou situována ve městech Český Brod, Kolín, Kostelec nad Černými lesy, Kouřim, Pečky a Týnec nad Labem.
Preventivně informační skupina Okresního ředitelství Policie České republiky v Kolíně dále informuje občany o nových stránkách policie na webové adrese www.policie.cz/or-kolin.aspx, kde jsou aktuální tiskové zprávy případů, preventivní články, prezentace, kontakty na základní útvary a náborová kampaň policie.
 
 

vytisknout  e-mailem