Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Léto 2022

Preventivní aktivity v letních měsících započaly velice hojně, věnovali jsme se návštěvám táborů, kde se jednalo o preventivní aktivity dle tématu táboru, v měsíci červenec jsme též uskutečnili bezpečnostně dopravní aktivity v rámci cykloakcí a to nejen na pražských cyklostezkách, ale i napříč celou Prahou, jako cyklohlídky, dále proběhly aktivity s týmem Besip a taktéž akce u vody s názvem „Bezpečně u vody“ a to ve spolupráci s Poříčním oddělením. 

Srpen se nesl v obdobných aktivitách, jako červenec a s ohledem na pěkné počasí se podařilo zrealizovat v pražské Stromovce aktivitu u vody ve spolupráci s organizací půjčující paddleboardy, tudíž se návštěvníci nejen preventivně vzdělali, ale mohli si i bezplatně vyzkoušet bezpečnou plavbu právě na paddleboardech. Konec prázdnin jsme završili Letním příměstským táborem, který se konal ve dvou turnusech pod hlavičkou Oddělení prevence Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy. Poslední víkend pak doprovázely hned dvě aktivity a to: „Den s Policií v Zoo“ a „Dětský den na Letišti Točná“.

            Moc Vám všem děkujeme za milé návštěvy na akcích, za podporu, ochotu a budeme se těšit v září na dalších volnočasových dnech s nádechem „preventivních“ aktivit.

kpt. PhDr. Iveta Nácovská - 31.8.2022

Odkazy do noveho okna

1 Foto 1

1 Foto 1 

Detailní náhled

2 Foto 2

2 Foto 2 

Detailní náhled

3 Foto 3

3 Foto 3 

Detailní náhled

4 Foto 4

4 Foto 4 

Detailní náhled

5 Foto 5

5 Foto 5 

Detailní náhled

6 Foto 6

6 Foto 6 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem