Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Kriminalistický ústav

Policie České republiky – Kriminalistický ústav

Ledová Praha 2020

Pro děti, dětské kolektivy a rodiny s dětmi je v průběhu pololetních prázdnin připraven bohatý program, ve kterém nechybí zábava i poučení. 

Národní či Židovské muzeum, Muzeum Policie ČR, Pražský hrad, Strahovskou knihovnu a řadu dalších zajímavých kulturních institucí můžete navštívit zdarma nebo za symbolickou cenu v rámci 20. ročníku Ledové Prahy. Akce se koná od 31. ledna do 2. února 2020.

Dveře do kulturních institucí otevře tzv. Ledová karta 
trasologieOrganizátorem Ledové Prahy je Pionýr, z. s., a Nadace Dětem 3. tisíciletí. Jednou ze spolupracujících institucí, která se do akce zapojuje každoročně, je Muzeum Policie ČR. Kromě stálé expozice nabídne zajímavý doprovodný program, ve kterém se v pátek 31. ledna představí také Kriminalistický ústav prezentací Hrátky s kriminalistikou.

V dalších dnech se můžete těšit např. na ukázky z činnosti Hasičského záchranného sboru Praha, pohotovostní motorizované jednotky či zákroky proti nebezpečnému pachateli. Celní správa bude prezentovat své speciální vozidlo a exponáty zadržené v rámci nelegálního obchodu a ohroženými druhy rostlin a zvířat, policisté poradí, jak se chovat bezpečně v silničním provozu, chybět nebude četnická škola či kapka protidrogové prevence.

Kompletní program Ledové Prahy v Muzeu Policie ČR najdete na: https://www.muzeumpolicie.cz/      

Jako vstupenka slouží tzv. Ledová karta. Když ji předložíte u pokladny ve vybrané spolupracující instituci, získáte slevu nebo vstup zdarma. Ledové karty si můžete vyzvednout v týdnu od 28. ledna do 1. února na adrese: Pionýr, Senovážné náměstí 977/24, Praha 1. Více informací o akci: http://www.ledovapraha.cz

kpt. Mgr. Petra Srnková
Kriminalistický ústav
27. ledna 2020

vytisknout  e-mailem