Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Kuřák lupičem

Kriminalisté pátrají po mladíkovi, který krade cigarety a loupí se zbraní. Pomůžete? 

V polovině května přišel kolem čtvrté ráno k LPG čerpací stanici v ulici Malkovského v Praze 9 neznámý mladík. Už na první pohled byl poměrně zvláštně oblečen. Byť bylo relativně teplé ráno, dotyčný byl oděn do zimní bundy s kožešinovým límcem na kapuci.

Zákazník požádal obsluhu o cigarety, přičemž ale následně krabičku muži za okénkem vytrhl z ruky a z místa utekl neznámo kam. Toho dne, konkrétně šestnáctého května, se hledaný tímto jednáním dopustil přestupku proti majetku.

Nicméně kriminalisté druhého oddělení třetího policejního obvodu zjistili, že se s největší pravděpodobností jedná o osobu, která se zřejmě dopustila něčeho mnohem zásadnějšího a to loupeže.

Kriminalisté totiž prošetřují událost, ke které došlo třináctého února na té samé LPG čerpací stanici. Toho dne, opět kolem čtvrté ráno, si k okénku přišel koupit cigarety stejný, nebo hodně podobný mladík či muž.

Jakmile žena za pultem začala předmětné cigarety markovat do kasy, vytáhl hledaný zbraň, pod jejíž pohrůžkou požadoval vydání veškeré finanční hotovosti. Díky tomu si přišel na částku v řádu několika desítek tisíc korun. Jakmile získal peníze, utekl, stejně jako v prvním případě, neznámo kam.

Provedeným prošetřováním se zatím kriminalistům dotyčného vypátrat nepodařilo, pročež se nyní obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost.

Prosíme každého kdo dotyčného, zachyceného na záběru bezpečnostní kamery poznáváte, znáte jeho totožnost, nebo místo jeho pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

por. Mgr. Tomáš Hulan 5. 6. 2018

Odkazy do noveho okna

1 hledaný (1)

1 hledaný (1) 

Detailní náhled

2 hledaný (2)

2 hledaný (2) 

Detailní náhled

3 hledaný (3)

3 hledaný (3) 

Detailní náhled

4 hledaný (4)

4 hledaný (4) 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem