Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

AKTUALIZACE - Kriminalisté šetří poškození zaparkovaného vozidla

LIBEREC – Od včerejšího rána kriminalisté šetří poškození zaparkovaného vozidla v ulici Jizerská. 

AKTUALIZACE:

Případem poškození zaparkovaného vozidla v ulici Jizerská v Liberci se v tuto chvíli intenzivně zabývají liberečtí kriminalisté. Zadržený muž byl po neodkladných úkonech propuštěn na svobodu. Přípravné trestní řízení je neveřejné, proto s ohledem na právě probíhající úkony trestního řízení, nebudeme v tuto chvíli k případu sdělovat žádné bližší informace. 


21. 1. 2019
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

------------------------------------------------------------

Včera ráno krátce před půl devátou hodinou policisté na lince 158 přijali oznámení o poškození zaparkovaného vozidla v ulici Jizerská v Liberci. V současné době probíhají úkony trestního řízení a zajišťování důkazů v souvislosti s tímto případem. Policistům se také včera podařilo zadržet podezřelého 39letého muže.

Ve věci byly samozřejmě zahájeny úkony trestního řízení, a to zatím pro podezření ze spáchání dosud neustanoveného trestného činu. Zjištění všech okolností, za kterých došlo k uvedenému poškození vozidla a stanovení právní kvalifikace je předmětem probíhajícího šetření kriminalistů ze Služby kriminální policie a vyšetřování Územního odboru v Liberci.


20. 1. 2019
nprap. Dagmar Sochorová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem