Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Kriminalisté se opětovně obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc

PLZEŇ - VENKOV - Hledají svědky tragické dopravní nehody, která se stala u obce Bdeněves. 

AKTUALIZACE: V souvislosti s níže popsanou dopravní nehodou provádějí kriminalisté Územního odboru Plzeň-venkov důkladné prověřování. Podařilo se jim zajistit záznam z kamerového systému, ze kterého je zřejmé, že dne 14.10.2017 v 18.20 hodin projíždělo místem dopravní nehody vozidlo, které směřovalo na obec Stříbro. Jednalo se o osobní automobil značky Opel Astra, tmavě modré barvy. V souvislosti s takto nově získanou informací žádají kriminalisté řidiče uvedeného vozidla, aby se jim ozval na telefon 974 437 329 nebo tisňovou linku 158. Jeho podání vysvěltení by mohlo zásadním způsobem osvětlit všechny okolnosti dopravní nehody.

por. Mgr. Markéta Fialová
3. listopadu 2017

     Kriminalisté Územního odboru Plzeň – venkov hledají svědky tragické dopravní nehody, která se stala 14. října letošního roku kolem 18:20 hod. u obce Bdeněves na silnici II//605. Střetla se při ní dvě vozidla – Mercedes a Volkswagen a zemřela při ní 61letá žena jedoucí ve vozidle Volkswagen Polo ve směru od Stříbra na Plzeň. Kriminalisté nyní prověřují svědeckou výpověď, kdy řidič uvádí, že místem dopravní nehody mělo jet osobní vozidlo, zřejmě černý sedan značky BMW nebo Mercedes, které jelo od Plzně směrem na Stříbro, a jeho řidič měl při předjíždění ohrozit protijedoucího řidiče nissanu, který měl v reakci na uvedenou situaci následně ohrozit řidiče vozidla Mercedes, který se střetl s vozidlem Volkswagen.
     Kriminalisté Územního odboru Plzeň – venkov žádají občany, zvláště pak řidiče, kteří v inkriminovanou dobu projížděli místem nehody a měli ve vozidle autokamery, na kterých by byl zaznamenán průběh dopravní nehody, nebo situace, která předcházela vzniku dopravní nehody zejména ze směru od Stříbra, aby se jim ozvali na tel.: 974 327 329. Informace mohou občané sdělit také na linku tísňového volání 158.

por. Bc. Dagmar Jiroušková
18. 10. 2017

vytisknout  e-mailem