Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Kriminalisté potřebují pomoc korunního svědka

HRADECKO - Řidič zastvil a vyrušil pachatele, který se pokusil znásilnit mladou ženu 

Dnes ráno mezi 6:15 -  6:25 se na spojnici od obce Mžany k vlakovému nádraží v obci Sadová na Královéhradecku pokusil dosud neznámý pachatel znásilnit 20letou dívku.
V osudný okamžik projížděl přes křižovatku z obce Mžany na Sadovou a Dohalice  zhruba 50letý řidič osobním vozem zn. Škoda  Favorit zelené barvy.
Zastavil a tím vyrušil pachatele, který z místa činu utekl. Vzhledem k tomu, že dívka pomoc, kterou jí nabídl, odmítla, svědek z místa činu odjel. Nicméně by nám mohl poskytnout velmi důležité svědectví, týkající se popisu události a pachatele.
Podle výpovědi poškozené ženy by měl být pachatel ve věku zhruba 40 – 45 let, štíhlé asi 180 cm vysoké postavy s  výrazně vyklenutým břichem. Má mít krátce střižené světle hnědé vlasy a bílou pleť. Na sobě měl mít oblečené žluté triko s krátkým rukávem a modré ošoupané rifle. Na zádech měl mít menší batoh tmavé barvy.
V tuto chvíli by královéhradeckým kriminalistům velmi pomohlo právě svědectví muže z favoritu, který nejenom že pravděpodobně viděl snahu pachatele ženě ublížit, ale mohl by nám poskytnout i další velmi důležité informace. Prosíme tedy, aby se přihlásil buď přímo kriminalistům Územního odboru policie v Hradci Králové, nebo na linku 158.
mjr. Mgr. Ivana Ježková
24. 5. 2013, 13:05

vytisknout  e-mailem