Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

AKTUALIZACE - Kriminalisté hledají chuligány z Letné

Pomozte policii identifikovat neukázněné fanoušky! 

Pražská policie se nadále v souvislosti s utkáním proti celku FK Spartak Subotica dne 2. srpna 2018 intenzivně zabývá chováním některých fanoušků letenského klubu.

Ti v závěru 2. poločasu vnikli z prostoru domácího sektoru přímo na hrací plochu a zapříčinili tak, že došlo k přerušení zápasu. Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví a shlédli celou řadu kamerových záznamů, které policie získala vlastním přičiněním nebo v úzké spolupráci s AC Sparta Praha. Jejich vyhodnocením se podařilo některé z podezřelých osob ztotožnit. Ve zbývajících případech se nyní vyšetřovatelé obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci s identifikací.

Jakoukoli informaci, která by vedla k určení identity výtržníků zachycených na záběrech, přijme pražská policie prostřednictvím tísňové linky 158.

mjr. Mgr. Andrea Zoulová - 9. srpna 2018

AKTUALIZACE:

Kriminalisté touto cestou děkují veřejnosti za spolupráci. Díky pomoci občanů se podařilo valnou většinu výtržníků ztotožnit a vyšetřovatelé již s některými z nich zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinů výtržnictví a poškození cizí věci, konkrétně se jednalo o poškození instalovaných LED panelů. Policie v této souvislosti ještě zjišťuje identitu výtržníka zachyceného hned na třech zveřejněných snímcích. Jakoukoli informaci vedoucí k jeho ztotožnění přijmou policisté opět prostřednictvím tísňové linky 158.

mjr. Mgr. Andrea Zoulová - 22. srpna 2018

Odkazy do noveho okna

1 podezřelý3

1 podezřelý3 

Detailní náhled

2 podezřelý2

2 podezřelý2 

Detailní náhled

3 podezřelý1

3 podezřelý1 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem