Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Ústecka

Ústí nad Labem - Vloupání do zahradních chat, krádež pohonu brány a řidič se zákazem řízení. 

Všebořičtí policisté ukončili ve zkráceném přípravném řízení případ do dvou zahradních chat na Konvalinkovém vrchu. Podezřelý jednačtyřicetiletý muž se v průběhu tří týdnů vloupal do jedné rekreační chaty, ze které následně odcizil průtokový ohřívač, benzínovou sekačku a nářadí. Z druhé chaty odcizil odloženou peněženku s doklady a platební kartou ve chvíli, kdy se majitel vzdálil. Pachatel je podezřelý z trestného činu Krádeže a Neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Krádež pohonu z brány
Ústečtí policisté pátrají po pachateli, který v průběhu víkendu v obci Chuderov ze soukromého pozemku odcizil elektromechanický pohon s řídící jednotkou na otvírání brány. Majiteli tak způsobil škodu kolem 36 tisíc korun.

Řídil i přes zákaz
Policisté z oddělení hlídkové služby ve večerních hodinách v ulici Textilní kontrolovali 45letého řidiče vozidla Škoda Felicie. Při této kontrole z dostupných evidencí zjistili, že řidič má do srpna letošního roku vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel. Vzhledem k tomu, že těch pár dnů ještě nevydržel, tak je v současné době podezřelý z trestného činu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Hrozí mu trest odnětí svobody až do výše let.

Ústí nad Labem 12.7.2019
por. Veronika Hyšplerová
mluvčí policie Ústeckého kraje

vytisknout  e-mailem