Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Teplicka

TEPLICKO - Chtěl ukrást naftu; Krádež na staveništi; Řídil pod vlivem alkoholu... 

Chtěl ukrást naftu

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Trnovanech pokusil ukrást pohonné hmoty. Lapka odšrouboval víčko nádrže u auta na parkovišti a za bílého dne s pomocí hadice odsával naftu do připravených kanystrů. Byl ale vyrušen, takže utekl s prázdnou, na místě činu nechal i své kanystry. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže, za který by mohl skončit lapka až na dva roky za mřížemi.

Krádež na staveništi

     Přes sedmdesát překližkových desek zmizelo ze staveniště v Bílině. Neznámý zloděj u železničního mostu, kde probíhají opravy, ukradl materiál v celkové hodnotě 37 tisíc korun. Policisté případ prověřují jako přečin krádeže, pachateli hrozí v případě dopadení až dvouleté vězení.

Řídil pod vlivem alkoholu

     Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 36letý muž, kterého v Teplicích zastavila hlídka policistů z oddělení hlídkové služby. Upozornil na sebe stylem jízdy, během které přejížděl na silnici ze strany na stranu. Policisté mu naměřili 1,7 promile alkoholu v dechu, včera si převzal sdělení podezření z přečinu, za který by mohl jít až na rok do vězení.

Vloupání do bytu

     Z přečinu krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se v Bílině vloupal do neobydleného bytu. Po násilném překonání dveří vnikl dovnitř a odcizil vodovodní baterii, kuchyňský dřez a elektrický sporák. Celková škoda byla vyčíslena na necelé tři tisíce korun, policisté po pachateli i odcizených věcech pátrají.

26. května 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem