Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Litoměřicka

LITOMĚŘICE - Vloupání do zahradní chaty, krádež přívěsného vozíku, vloupání do vozidla a krádež úlů 

Vloupání do zahradní chaty
Litoměřičtí policisté pátrají po pachateli, který se minulý týdne vloupal do zahradní chaty v ulici Žernosecká. V chatě pravděpodobně nějakou dobu pobyl, protože si udělal kávu a snědl dvě koblihy. Hrnek po sobě následně umyl a na cestu si sebou vzal vzduchovku, dvě aku vrtačky a halogenovou svítilnu. Majiteli tak způsobil škodu kolem 5 tisíc korun. Vzhledem k tomu, že se pachatel uvedeného skutku dopustili v době vyhlášeného nouzového stavu, tak jim hrozí trest vyšší a to až do výše 8 let.

Krádež přívěsného vozíku
Litoměřičtí policisté šetří případ krádeže přívěsného vozíku, který zmizel v ulici Plešivecká v průběhu 24 hodin ze dne 25.-26.3. Jedná se o přívěsný vozík Agados Handy 7, rz: 8U2 36-89. Majiteli tak vznikla škoda kolem 8 tisíc korun.

Vloupání do osobního vozidla
Dosud neznámý pachatel se v průběhu noci  28.-29.3. v ulici Seifertova vloupal do osobního vozidla Škoda Fabie. Následně se přes přední okénko snažil odcizit autorádio, což se mu ovšem nepodařilo, ale vozidlo svým jednáním pouze poškodil. Majiteli vznikla škoda kolem 10 tisíc korun.

Krádež včelích úlů
Litoměřičtí policisté pátrají po pachateli, který v průběhu tří měsíců v katastru obce Dobříň odcizil tři kusy volně instalovaných dřevěných úlů. Způsobená škoda se pohybuje kolem 7 500 korun.

Litoměřice 30. břeuna 2020
por. Veronika Hyšplerová
mluvčí policie Ústeckého kraje

vytisknout  e-mailem