Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Obviněn z krádeže; Vykradené auto; Vloupání do garáže. 

Obviněn z krádeže

     Ze zločinů krádeže a krádeže ve stadiu pokusu se bude zodpovídat 37letý muž, který v děčínském supermarketu odcizil cukrovinky v hodnotě 340 korun. Dvě balení čokoládových bonbonů si schoval do batohu a bez zaplacení prošel pokladní zónou, kde byl zadržen ostrahou.

     Je také podezřelý, že chtěl v sobotu večer v Rumburku odcizit teleskopický žebřík, který byl připevněn ke střešním nosičům zaparkovaného auta, zabezpečení se mu ale nepodařilo překonat a z místa činu odešel s prázdnou. Pokud případ skončí u soudu a muž bude uznán vinným, hrozí mu s ohledem na spáchání skutků v době nouzového stavu až osm let za mřížemi.

Vykradené auto

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se ve Varnsdorfu vloupal do zaparkovaného auta. Odnesl si autorádio, navigaci, bundu a tašku, celková škoda byla vyčíslena na 3400 korun. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro zločin krádeže, za který hrozí pachateli v případě dopadení až osmileté vězení.

Vloupání do garáže

     Až osmiletý trest odnětí svobody hrozí neznámému pachateli, který se v Děčíně vloupal do garáže. Odcizil z ní dvě nájezdové rampy pro bagr, škoda byla vyčíslena na dvacet tisíc korun. Policisté případ prověřují jako zločin krádeže a po pachateli pátrají.

4. ledna 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem