Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Zloděj kola dopaden; Lapka zničil několik dveří; Auto není trezor. 

Zloděj kola dopaden

     Policisté z obvodního oddělení ve Velkém Šenově dopadli muže podezřelého z krádeže kola. Osmadvacetiletý recidivista odcizil koncem srpna před prodejnou v Dolní Poustevně pánské horské kolo v hodnotě přes 27 tisíc korun. Vzhledem k několika záznamům v jeho trestním rejstříku mu za spáchání přečinu krádeže, ze kterého mu policisté sdělili podezření, hrozí v případě uznání viny až tříletý trest odnětí svobody.

Lapka zničil několik dveří

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Děčíně vloupal do nemovitosti, kde ze sklepních prostor odcizil pilu na dřevo v hodnotě 300 korun. Zničením několika dveří v budově ale způsobil škodu v řádech desítek tisíc korun, škoda byla předběžně vyčíslena na 40 tisíc. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro zločin krádeže a přečin poškození cizí věci, zloději hrozí v případě dopadení až osm let za mřížemi.

Auto není trezor

     Až osmiletý trest odnětí svobody hrozí neznámému pachateli, který v Děčíně vnikl do zaparkovaného auta. Odnesl si peněženku, ve které měl poškozený doklady, platební kartu a peníze, celkovou škodu vyčíslil na více jak čtyři tisíce korun. Policisté případ prověřují jako trestné činy krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a po pachateli pátrají.

17. prosince 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem