Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Řídila přes zákaz; Posprejování vlakové soupravy... 

Řídila přes zákaz
     
Děčínští policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili 20leté ženě z Děčína podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Mladá žena byla v sobotu krátce po jedné hodině ranní zastavena a kontrolována policejní hlídkou v Děčíně Křešicích při řízení motorového vozidla. Následnou lustrací policisté zjistili, že má vysloveny dva platné zákazy řízení všech motorových vozidel, a to až do listopadu roku 2023. Tím, že tyto zákazy porušila, jí hrozí v případě uznání viny před soudem trest odnětí svobody až na dva roky. 

Posprejování vlakové soupravy
     Policisté z Velkého Šenova pátrají po dosud neznámém pachateli, který o víkendu  pravděpodobně v noci ze soboty na neděli, posprejoval v Dolní Poustevně vlakovou soupravu dopravní společnosti různými nápisy a obrazy. Po neznámém pachateli policisté pátrají pro podezření z trestného činu poškození cizí věci.

Vloupání do stavební buňky
     
Šluknovští policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se v průběhu měsíce března vloupal do stavební buňky stojící u rozestavěného domu ve Šluknově. Odtud následně odcizil několik kusů součástek lešení, stavební kolečko a ruční nářadí. Svým jednáním způsobil škodu kolem 50 tisíc korun.

Děčín 4. dubna  2022
prap. Bc. Eliška Kubíčková
Oddělení tisku a prevence
KŘP Ústeckého kraje

vytisknout  e-mailem