Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Nestihl nic ukrást; Vykradená garáž; Pokus vloupání. 

Nestihl nic ukrást

     Z přečinů krádeže ve stadiu  pokusu a poškození cizí věci se bude zodpovídat 41letý recidivista, který se začátkem října vloupal v Děčíně do objektu bývalé loděnice. Uvnitř poškodil zabezpečovací systém a zřejmě chtěl v objektu i přespat, byl ale přistižen poškozeným, který v minulosti 28krát odsouzeného muže předal policejní hlídce. Škoda byla vyčíslena na dvacet tisíc korun, recidivistovi hrozí v případě odsouzení až tříletý trest odnětí svobody.

Vykradená garáž

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Jiříkově vloupal do garáže. Zloděj si odnesl vrtačku, elektrickou pilu a další nářadí, celkovou škodu majitel vyčíslil na více jak osm tisíc korun. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro zločin krádeže, lapkovi hrozí v případě dopadení až osm let za mřížemi.

Pokus vloupání

     Až osmileté vězení hrozí neznámému pachateli, který se v době vyhlášeného nouzového stavu pokusil vloupat do objektu v Jiřetíně pod Jedlovou. Poškodil zámky u dvou vrat, dovnitř se mu ale vniknout nepodařilo. Policisté případ prověřují jako zločin krádeže ve stadiu pokusu a po pachateli pátrají.

3. prosince 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem