Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Odcizili jízdní kolo; Krádež deodorantů... 

Odcizili jízdní kolo

     Až osmileté tresty odnětí svobody hrozí dvěma mužům ve věku 30 a 37 let. Jsou podezřelí, že ještě v době trvání nouzového stavu opatřil mladší muž duplikát klíče od dveří bytového domu v Rumburku, který předal svému komplici. Ten s pomocí tohoto klíče do domu vnikl a z chodby odcizil kolo v hodnotě 35 tisíc korun. Oba spolupachatelé byli obviněni z trestného činu krádeže, vyšetřováni jsou na svobodě.

Krádež deodorantů

     Z přečinu krádeže se bude zodpovídat 36letý recidivista, který kradl v rumburském supermarketu. Na prodejní ploše vzal z regálu deodoranty v celkové hodnotě šest set korun, které si schoval pod bundu. Se zbožím pak prošel pokladnami, spustil ale alarm a před prodejnou ho zadržela ostraha. Muže, který naposledy opustil brány věznice před půl rokem, může soudce v případě uznání viny poslat zpět za mříže až na tři roky.

Řídil opilý

     Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky je podezřelý 45letý muž, kterého v neděli zastavili v Děčíně policisté z oddělení hlídkové služby. Řidič měl pozitivní zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu s výsledkem 2,5 promile, pokud případ skončí u soudu a muž bude uznán vinným, hrozí mu až roční vězení.

23. června 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem