Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Vykrádal auta; Z dílny zmizelo nářadí a další zprávy. 

Vykrádal auta

     Policisté dopadli 47letého zloděje, který se koncem září vloupal v Děčíně do zaparkovaného auta, ze kterého odcizil mobilní telefon, majitelka vyčíslila celkovou škodu na více jak 23 tisíc korun. O několik dnů později vykradl další vůz, v tomto případě si odnesl dioptrické brýle a různé drobnosti, škoda byla vyčíslena na pět a půl tisíc. Recidivista, který už byl v minulosti 14krát odsouzen v České republice a několikrát i v cizině si převzal sdělení podezření z přečinu krádeže, za který mu hrozí až tříleté vězení.

Z dílny zmizelo nářadí

     Z přečinu krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se v Jílovém vloupal do dílny u rekreačního objektu. Uvnitř odcizil různé ruční a elektrické nářadí, celková škoda byla vyčíslena na téměř sedmadvacet tisíc korun. Po odcizených věcech i zloději, kterému hrozí až dvouletý trest odnětí svobody, nyní policisté pátrají.

Vykradená kůlna

     Škodu ve výši téměř devět tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který v Rumburku překonal plot a vnikl na zahradu u domu, kde z kůlny odcizil zahradní nábytek, stavební kolečko, štafle a rudl. Policisté případ prošetřují jako přečin porušování domovní svobody, za který trestní zákoník stanoví až dvouletý trest odnětí svobody.

Vloupání do restaurace

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Děčíně vloupal do restaurace, odkud odcizil tržbu, mobilní telefon, notebook a alkohol. Podle majitele způsobil škodu pětačtyřicet tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže.

26. října 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem