Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍN - Neplatí výživné na syna; Řidič srazil cyklistu; Policisté objasnili sérii vloupání do sklepních prostor 

Neplatí výživné na syna
Policejní komisař sdělil obvinění 33letému muži z trestného činu Zanedbání povinné výživy. Obviněný již čtyři roky neplatí výživné na svého nezletilého syna, který je v péči matky. Dluh se v současné době vyšplhal na částku 89 tisíc korun a muži za uvedené jednání hrozí trest odnětí svobody až do výše 1 roku.

Řidič srazil cyklistu
Policejní komisař sdělil obvinění 28letému muži z trestného činu Těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Obviněný v polovině loňského roku na kruhovém objezdu ve Varnsdorfu při předjíždění srazil cyklistu, který si pádem způsobil velmi vážné zranění a byl letecky transportován do nemocnice. Za uvedené jednání obviněnému hrozí trest odnětí svobody v rozmezí od 6 měsíců do 4 let nebo peněžitý trest,

Policisté objasnili sérii vloupání do sklepních prostor
Děčínským policistům se podařila objasnit série vloupání do sklepních prostor, kdy policejní komisař sdělil obvinění 40letému muži z trestného činu Krádeže a Porušování domovní svobody. Obviněný se v průběhu jednoho měsíce vloupal do čtyř sklepních prostor, jednoho vozidla a dostavované chatky. Ze sklepních prostor odcizil jízdní kolo, potraviny alkohol a nářadí. Z kufru vozidla lékárničku a plyšovou hračku psa. Chatku pouze při vloupání poškodil. Celková způsobená škoda se pohybuje kolem 43 tisíc korun. Vzhledem k tomu, že byl v minulosti za majetkovou trestnou činnost již odsouzen, hrozí mu trest odnětí svobody až do výše 3 let.  

Děčín 3. února 2022
por. Veronika Hyšplerová
mluvčí policie Ústeckého kraje

vytisknout  e-mailem