Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Vykradené auto; Krádež televize; Vykradená garáž... 

Vykradené auto

     O motorovou pilu a nářadí přišel majitel vozu, který parkoval na pozemku u rodinného domu v Dolním Podluží. Neznámý pachatel se mu do vozidla po rozbití okna vloupal a odnesl si zmíněné věci, škoda byla vyčíslena na 35 tisíc korun. Policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody a po odcizených věcech i pachateli pátrají.

Krádež televize

     Škodu ve výši dvanáct tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který se v Děčíně vloupal do bytu v suterénu panelového domu. Odnesl si televizor, policisté po pachateli podezřelém z přečinů krádeže a porušování domovní svobody pátrají.

Vykradená garáž

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který ve Verneřicích vnikl do garáže, kde odcizil motorovou pilu. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže, zloději hrozí v případě dopadení až dvouleté vězení.

Vloupání do domu

     Stavební nářadí a různý materiál odcizil neznámý zloděj v Rumburku z domu, kde probíhá rekonstrukce. Škoda byla vyčíslena na téměř osmdesát tisíc korun, policisté případ prověřují jako přečin krádeže, za který hrozí pachateli až dvouletý trest odnětí svobody.

Z kamionu zmizely kurty

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který ze zaparkovaného kamionu s návěsem odcizil v Děčíně kurty a protiskluzové podložky. Škoda byla vyčíslena na více jak deset tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže.

6. dubna 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem