Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krátké zprávy z Děčínska

DĚČÍNSKO - Boural a byl pod vlivem; Vloupání do chatek; Zmizely dvě PB lahve. 

Boural a byl pod vlivem

     Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky se bude zodpovídat 20letý muž, který před několika dny boural v Krásné Lípě. S osobním vozidlem vjel mimo komunikaci do příkopu, policisté mu naměřili 1,4 promile alkoholu v dechu. Tím, že si sedl za volant ve stavu vylučujícím způsobilost, se dopustil protiprávního jednání, které by ho mohlo v krajním případě stát až tři roky svobody.

Vloupání do chatek

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v chatové oblasti v Jílovém vloupal do tří zahradních chatek. Všechny objekty prohledal, ale asi nenašel nic cenného, protože podle majitelů se žádné věci neztratily. Pachatel tak způsobil jen škodu vzniklou při překonávání oken a dveří, za zločin krádeže ve stadiu pokusu spáchaný v době nouzového stavu mu v případě dopadení hrozí až osmiletý trest odnětí svobody.

Zmizely dvě PB lahve

     Až osmiletý trest odnětí svobody hrozí neznámému zloději, který se v Jílovém vloupal do klece s uskladněnými propanbutanovými lahvemi. Odcizil dvě dvoukilové lahve, i přes poměrně nízkou škodu překonal při krádeži překážku, takže jeho jednání bylo kvalifikováno jako zločin krádeže.

5. března 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem