Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Pátráme po řidiči

HRADECKO - Byl ohrožen protijedoucím vozidlem. 

V neděli 2.12. se krátce před 15. hodinou na silnici I/35 v katastru obce Vysoká nad Labem stala nehoda dvou osobních vozidel. Řidič auta značky Škoda Fabia jedoucí od obce Býšť směrem na Hradec Králové předjížděl osobní a nákladní vozidlo, při kterém ohrozil protijedoucí auto, s kterým se střetl zpětným zrcátkem a jeho blíže neurčenou částí. Oba řidiči pokračovali v jízdě, aniž by učinili opatření daná zákonem. Nebezpečně předjíždějícího řidiče zastavili svědci střetu na vjezdu do Hradce Králové a zavolali dopravní policisty. Třicetiletého řidiče podrobili dechové zkoušce i orientačnímu testu na omamné a psychotropní látky, které byly negativní, a na škodovce odhadli škodu na 2 tisíce korun.
Řidič škodovky do protokolu uvedl, že nezastavil proto, že se domníval, že by nebylo bezpečné zastavit. Je podezřelý z několika přestupků najednou. 
Jelikož se nám do současné doby nepodařilo ustanovit protijedoucí vozidlo, žádáme jeho řidiče, aby se přihlásil na lince 158, nebo se dostavil na jakoukoliv policejní služebnu nejlépe však na dopravní inspektorát v Hradci Králové - Malšovicích.

por. Iva Kormošová
7.12.2018, 13.45

vytisknout  e-mailem