Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Cvičení Hradba 2018 - aktualizace

HRADECKO - Aktivní zálohy AČR společně s PČR. 

Aktualizace: Dnešního dne v podvečeních hodinách bylo ukončeno společné cvičení Policie ČR a aktivních záloh AČR. Součástí byla i ukázka zadržení nebezpečného pachatele ujíždějícího ve vozidle, která se uskutečnila v pátek na střelnici Dukla v Malšovicíc  za přítomnosti hejtmana Královéhradeckého kraje, náměstka magistrátu města Hradec Králové, vedení Armády ČR a Policie ČR, novinářů a dalších hostů.  Celé cvičení proběhlo bez komplikací, v ulicích se nevyskytl žádný problém.

por. Iva Kormošová
14.4.2018, 19.00
 

V pátek a v sobotu (13. a 14.4.) proběhne v Hradci Králové společné cvičení aktivních záloh Armády ČR a Policie ČR. Cvičení pod názvem "Hradba 2018" probíhá na různých místech republiky již od 3.4. a končí posledního dubna. Podrobné informace zde.
V centru města se budou moci občané setkat jak s pěšími tak i motorizovanými hlídkami policie doplněné záložníky AČR. Jelikož se jedná o cvičení, vojáci plní v hlídkách pouze podpůrnou roli. Vystupují v pozici příslušníků AČR a nemají tedy oprávnění ani povinnosti jako policisté.
Upozorňujeme občany, že v okolí střelnice Dukla v Malšovicích se předpokládá zvýšený hluk, pohyb vojenské techniky a osob.

por. Iva Kormošová
11.4.2018, 10.40

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem