Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

AKTUALIZACE - Muž je za vraždu v Broumově stíhán vazebně

KRAJ – Kriminalisté pokračují ve vyšetřování. 

AKTUALIZACE - Muž je stíhán vazebně

V úterý 19.11.2019 v odpoledních hodinách Okresní soud v Náchodě vyhověl návrhu státního zástupce a  poslal 51letého muže do vazby. Důvodem uvalení vazby byla hrozba vysokého trestu. Muž je obviněn z toho, že v neděli 17.11.2019 odpoledne ve svém bytě v Broumově bez užití jakékoli zbraně připravil o život 55letou ženu. Pak několik hodin popíjel alkohol, krátce před půlnocí se však odhodlal a přišel se udat na policejní oddělení. Vyšetřování nadále pokračuje. Muži za zvlášť závažný zločin vraždy hrozí 10 - 18letý trest odnětí svobody.

por. Mgr. Eva Prachařová
21. 11. 2019

AKTUALIZACE - Kriminalisté zahájili trestní stíhání

Vyšetřovatel královéhradecké kriminální policie v pondělí 18. 11. 2019 v odpoledních hodinách sdělil 51letému muži obvinění ze zvlášť závažného zločinu vraždy a zahájil tím jeho trestní stíhání.  Vyšetřování případu dále pokračuje, probíhají procesní úkony a kriminalisté čekají na výsledky zadaných odborných zkoumání.

por. Mgr. Eva Prachařová
18. 11. 2019 ve 14.00 hodin


Těsně před půlnocí v neděli 17. listopadu 2019 přijali policisté na Broumovsku oznámení od jedenapadesátiletého muže, který se doznal, že v odpoledních hodinách téhož dne fyzicky napadl  55letou přítelkyni a po napadení žena zůstala bez známek života.

Poté, co požil značné množství alkoholu, se večer sám přišel udat na policejní oddělení. Případ si na místě převzala krajská výjezdová skupina. Kriminalisté nyní na případu intenzivně pracují a zjišťují veškeré okolnosti i motiv činu. Byla nařízena soudní pitva a probíhají další úkony trestního řízení.

Za zvlášť závažný zločin vraždy hrozí podezřelému muži v případě prokázání viny trest odnětí svobody na 10 až 18 let.

por. Mgr. Eva Prachařová
18. 11. 2019 v 10:30 hodin

vytisknout  e-mailem