Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Pardubický kraj - název

Policie České republiky – KŘP Pardubického kraje

Zpomal, prosím

KRAJ - Všem výhercům osobně blahopřál ředitel plk. Mgr. Jan Ptáček, MBA. 

Dnešního dne v dopoledních hodinách jsme na našem krajském ředitelství uskutečnili vyhodnocení výtvarné a literární soutěže „Zpomal, prosím“.  Tuto soutěž uspořádal Tým silniční bezpečnosti ve spolupráci s Policií České republiky a hlavním důvodem je upozornit řidiče, že nehoda se může stát kdykoli, kdekoli a komukoli. Kategorie byly 4, určené pro: mateřské školky, první stupeň základních škol, druhý stupeň základních škol a literární pro žáky základních škol. V každé kategorii jsme vyhlašovali první tři místa.

Všechny přítomné soutěžící i jejich doprovod přivítal náš pan ředitel, který přivítání ukončil slovy: „Vítězové jste podle mě všichni, kteří jste do této soutěže šli, protože ten smysl není být 1., 2., 3., ale smyslem je naučit se vlastně vnímat nějakým způsobem dopravu a věci s ní související.“

Samotného předávání cen se ujal nejen pan ředitel, ale také krajská koordinátorka pro BESIP, paní Mgr. Radka Osterová.  Všechny oceněné práce postupují do celorepublikového kola.

Celou slavnostní událost ukončil nádhernými slovy pan ředitel. „Krásné Vánoce, zdraví, štěstí, pohodu do nového roku. Nebojte se zpomalit nejen na silnicích, ale i v životě. Užívejte si společné chvilky.“

Všem aktérům soutěže děkujeme za aktivní účast a vítězům moc gratulujeme a za náš kraj jim budeme držet pěsti v kole republikovém.   

18. prosince 2019
kpt. Mgr. Jiří Tesař
krajský koordinátor prevence

vytisknout  e-mailem