Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Zprávy z okresu Frýdek Místek

Odcizení jízdních kol, vloupání do dílny a jiné.. 

Vloupání do dílny

V době od 22. do 23. 3. 2019 v obci Lískovec vnikl pachatel násilím do hospodářské budovy vedle rekonstruovaného rodinného domu. Odcizil měděné teplovodní trubky, domácí kino, DVD přehrávač, reproduktory a úhlovou brusku. Majiteli vznikla škoda ve výši 8 500 korun. Policisté z obvodního oddělení Frýdek Místek zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci, za což pachateli hrozí trest odnětí svobody až do výše dvou let.

Krádež kol i s letními pneumatikami

Frýdeckomístečtí policisté prověřují krádež, ke které došlo v době od 10. do 22. 3. 2019 na ulici Třanovského ve Frýdku Místku. Prozatím neznámý pachatel vnikl do sklepních prostor činžovního domu a do jedné ze sklepních místností. Zde odcizil čtyři disky i s letními pneumatikami. Způsobená škoda činí 6 800 korun.

Krádeže jízdních kol

Policisté v okrese Frýdek Místek řešili o víkendu tři případy odcizení jízdních kol, pachatelé jsou podezřelí z přečinu krádeže a hrozí jim trest odnětí svobody do výše dvou let.

V Třinci z neuzamčené společné kolárny domu na ulici Jablunkovská odcizil pachatel v době od 9. do 23. 3. 2019 dámské horské jízdní kolo Specialized JETT bílé barvy. Způsobená škoda činí 10 tisíc korun.

V době od 22. do 23. 3. 2019 v obci Komorní Lhotka ze zahradního altánku poblíž rodinného domu odcizil pachatel dvě dětská jízdní kola a to značky Leader Fox a Scott. Způsobená škoda činí 19 tisíc korun.

Nezajištěné jízdní kolo Maxbike zmizelo v obci Stará Ves nad Ondřejnici dne 22. 3. 2019. Majitel si kolo odstavil k budově hotelu a odešel. Když se po několika hodinách vrátil zpět, již kolo nenašel. Způsobená škoda činí 13 tisíc korun.

por. Bc. Pavla Jiroušková

25. 3. 2019

vytisknout  e-mailem