Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Žádost o pomoc veřejnosti

Frýdek-Místek - Žádáme občany o ztotožnění dvou mužů zachycených při vloupání do vozidla 

Policisté z obvodního oddělení Nošovice pátrají po dosud neznámých pachatelích, kteří se měli v měsíci srpnu 2018 v obci Dobrá na Frýdeckomístecku vloupat do zaparkovaného osobního vozidla značky Škoda Octavia. Jeden z pachatelů měl nezjištěným předmětem rozbít skleněnou výplň levých zadních dveří a následně z vozidla odcizit pánskou tašku černé barvy. V této se nacházely například osobní doklady poškozeného, doklady k vozidlu, finanční hotovost, parfém, ale také platební karty, ze kterých se následně měli pachatelé pokusit o neoprávněné výběry z bankomatu na Ostravsku.

Níže v odkazu zasíláme ke zveřejnění fotografie, které zabírají možné pachatele, dále dva videozáznamy, které zaznamenávají daný skutek: 

www.uschovna.cz/zasilka/GNWG6S59PMZT83RK-V94

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádež a přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta. 

Na základě výše popsané události, žádáme veřejnost, která by mohla poskytnout jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění možných pachatelů, nechť se obrátí na linku 158, na kteroukoliv policejní služebnu, případně můžou kontaktovat policisty z obvodního oddělení Nošovice na telefonních číslech 558 641 333, 974 732 713.

Za případnou spolupráci předem děkujeme.

por. Bc. Eva Michalíková
oddělení tisku a prevence
územní odbor Frýdek-Místek
13. listopadu 2018

vytisknout  e-mailem