Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Poškození laku vozidla

NOVOJIČÍNSKO - události 

Novojičínští policisté pátrají po neznámém pachateli, který v Novém Jičíně na ulici Budovatelů v době od 20:00 hodin dne 6. července do 10:00 hodin dne 8. července poškodil karoserii osobního vozidla tovární značky Honda. Neznámý vandal do laku vozidla vyryl rýhu v délce dva a půl metru vedoucí z pravého zadního blatníku, přes pravé zadní dveře do poloviny pravých předních dveří, čímž způsobil předběžnou škodu ve výši 30 tisíc korun. Pachatel se svým jednáním dopustil přečinu poškození cizí věci, za který mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Policisté v této souvislosti žádají občany, kteří by k dané události mohli poskytnout jakékoliv informace, aby je kontaktovali na telefonním čísle 974 735 651 či zavolali na bezplatnou linku 158.


Vloupání do kadeřnictví
V uplynulých dnech mělo dojít v Novém Jičíně k vloupání do pánského kadeřnictví. Dosud neznámý pachatel vniknul do provozovny po vypáčení jednoho z oken. Následně z místa odcizil příruční pokladnu, ve které se nacházela finanční hotovost přesahující 12 tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádeže, za který hrozí pachateli v případě dopadení trest odnětí svobody až na dva roky.  


Nový Jičín 11. července 2018

por. Mgr. Petr Směták
komisař oddělení tisku a prevence

vytisknout  e-mailem