Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Krádeže kol

NOVOJIČÍNSKO - události 


Oderští policisté od včerejšího dne pátrají po dosud neznámém pachateli, který se vloupal do šesti sklepních kójí. K události došlo od 17:00 hodin dne 14. dubna do 9:40 hodin následujícího dne na ulici Osvobození číslo popisné 3. Pachatel do kójí vnikl po násilném překonání petlic s visacími zámky, kdy v jedné z kójí odcizil pánské jízdní kolo značky Head v hodnotě 12 tisíc korun. 

Nejedná se o jediný případ vloupání a odcizení jízdního kola, ke kterému v Odrách z neděle na pondělí došlo. Ani ne o kilometr dál, a to na sídlišti Pod lesem, dosud neznámý pachatel za použití násilí v panelovém domě číslo 846/5 překonal dveře od kolárny, ze které následně odcizil pánské horské jízdní kolo značky Scott Aspect v hodnotě 18 tisíc korun.

V obou případech byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže a v prvním případě také pro přečin porušování domovní svobody.

Zda má na svědomí oba případy vloupání stejný pachatel je nyní předmětem šetření. Policisté v této souvislosti žádají občany, kteří by k daným událostem mohli poskytnout jakékoliv informace, aby navštívili kteroukoliv z policejních služeben, nebo zavolali na telefonní číslo 974 735 741 či na bezplatnou linku 158.


Nový Jičín 16. dubna 2019

nprap. Mgr. Darina Knižátková
vrchní inspektor oddělení tisku a prevence

 

vytisknout  e-mailem